Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Чистячий набор для електроники 6 in 1 Multifunctional Cleaning Kit

Є в наявності
0
Модель: 00000057447
339грн.
Купити в кредит
Багатофункціональний набір для чищення гаджетів 6in1 допоможе тримати ваші гаджети в чистоті та подовжити їх термін служби.


Основні характеристики:

- матеріал: пластик (АБС+ПК);
- нейлонові щіточки;
- полірувальна серветка;
- висувна щітка;
- очищувальне перо зі щільною щіткою;
- губка з флоком;
- пристрій для чищення клавіатури;
- зручна система зберігання;
- компактний розмір.

Універсальний

Набір виготовлено для видалення пилу, дрібного сміття та інших забруднень із бездротових та класичних навушників, смартфонів, планшетів, пультів дистанційного управління, іншого цифрового обладнання та складних ділянок, як-от автомобільна вентиляційна решітка.

Один набір, шість інструментів

Комплект аксесуарів містить очищувальний інструмент на будь-який випадок.

1) Висувна щітка з регульованою довжиною щетини допоможе видалити пил та сміття з будь-яких виробів зі “складним” рельєфом: клавіатура, системний блок комп’ютера, вентиляційна решітка в авто тощо.

2) Спеціальне перо очистить застарілий бруд у важкодоступних ділянках корпуса пристрою.

3) Щільна щіточка прибере засмічення з сітки для динаміка та інших тендітних частин пристрою.

4) До набору також входить спеціальний пристрій для зручного та безпечного зняття клавіш, що дасть змогу видалити скупчення бруду під ними.

5) Вкрита флоком (м’яким текстильним волокном) на 360° губка делікатно очистить зарядний кейс бездротових навушників зсередини.

6) Серветка відполірує дисплей смартфона чи інший сенсорний екран. Оснащена липучкою на зворотному боці, тож її можна закріпити на корпусі пристрою для зручності, а пізніше замінити, якщо буде така потреба.

Усі аксесуари зручно збираються та вкладаються в корпус комплекту, щоб нічого не загубилося.

Подовжує термін служби пристрою

Потрапляння бруду та пилу може пошкодити чутливі внутрішні механізми гаджета або порушити їхню роботу, тож регулярне очищення не тільки робить використання електроніки більш естетичним, гігієнічним та приємним, але й зберігає функціональні характеристики пристрою.

З цим багатоцільовим набором ви зможете насолоджуватися можливостями своєї техніки так само повно, як і в день придбання.

Написати відгук

Капча