Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Лазерний нічник-проектор зоряного неба Astronaut Guitaris Black, Чорний

Хіт
0
Модель: 00000058047
Проектор галактики лазерний Астронавт з гітарою зоряне небо, USB, з пультом


Лазерний проектор галактики у вигляді космонавта, що тримає в руках зірку, стане чудовим нічником та улюбленою іграшкою для дітей. Вісім яскравих різнокольорових зображень космосу дозволять перенести розкіш зоряного неба на стіну, стелю кімнати чи машини. Ви можете налаштувати кут проекції, оскільки проектор знаходиться в рухомому шоломі астронавта. Голова космонавта обертається на 360°, з магнітним тяжінням, отже зоряне небо може бути проектовано будь-де без обмежень.

Для максимальної зручності користувачів є 2 способи керування: кнопка на корпусі проектора та пульт дистанційного керування. Кнопка на задній панелі може включати та вимикати пристрій та перемикати між режимами проекцій. Пульт дистанційного керування може також керувати пристроєм та регулювати колір, яскравість та частоту миготіння зірок та швидкість обертання галактичних туманностей. Проекції зірок та туманностей можна використовувати одночасно чи окремо.

Лазерний проектор галактики може бути використаний у спальнях, ігрових кімнатах, домашніх кінотеатрах, вітальнях, щоб забезпечити особливу атмосферу для побачень, вечірніх ігор, кінопереглядів, вечірок або як нічник у дитячій кімнаті. Дитині обов\'язково сподобається засипати під зоряним небом.

Характеристики:
Матеріал корпусу: ABS пластик
Режим перемикання: пульт дистанційного керування, кнопковий
Діапазон дії пульта: 5 м
Режими світіння: 8
Вихідна потужність: 5 В/1 А
Споживання енергії: <5 Вт
Розмір виробу: 85 мм*76 мм*125 мм
Вага: 300 г
Довжина кабелю USB: 1 м
Комплектація:

1 х проектор Астронавт,
1 х пульт дистанційного керування
1 х USB кабель
1 х інструкція

Написати відгук

Капча
Рекомендовані товари