Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Розіграш призів щомісяця!

Ласкаво просимо на нашу сторінку розіграшу призів щомісяця у нашій мережі!


Участь у розіграші призів – це легко! Ось умови:


1) Підписка на наш канал YouTube: Щоб взяти участь, підпишіться на наш офіційний канал на YouTube. Це дозволить вам бути в курсі останніх новин, оглядів та технічних характеристик продуктів, а також збільшить ваш шанс виграти у розіграші.

https://www.youtube.com

2) Підписка на наш Telegram-канал: Також підпишіться на наш офіційний Telegram-канал, щоб отримувати повідомлення про наші акції, знижки та спеціальні пропозиції. Це допоможе вам не пропустити важливу інформацію про розіграш призів.

https://t.me/smsmarket_ua

3) Додаткова опція: За бажанням, ви можете також підписатися на наш Instagram-аккаунт. Це дасть вам ще більше можливостей дізнатися про наші продукти, побачити цікаві фотографії та знати останні новини.

https://www.instagram.com


Після виконання цих умов та натискання на кнопку "I'm Win" у закріпленому коментарі в телеграмі, ви автоматично стаєте учасником розіграшу призів. Щомісяця ми випадково обираємо переможця і зв'язуємося з ним для уточнення деталей доставки призу.


Обов'язково перевірте нашу сторінку розіграшу та наші соціальні медіа, щоб бути в курсі актуальної інформації про розіграш та наші призи. Бажаємо удачі та сподіваємося, що ви станете одним із наших щасливих переможців!