Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Смартфони Sigma

00000048494
X-TREME PQ38 — ваш потужний надійний друг із трьома камерами, функцією OTG і розпізнаванням обличчяП..
0

Якщо надійність смартфона та якісний функціонал стоять на першому місці, то ми рекомендуємо звернути увагу на смартфони Sigma Mobile. Цей виробник виділяється серед інших творців смартфонів на ОС Android, адже найчастіше захист таких пристроїв має досить поверхневий характер, обмежуючись ударостійким корпусом або захисним склом.

Sigma Mobile – це телефон, який не підведе свого користувача у найскладнішій ситуації. Саме продукція Sigma Mobile відома своєю здатністю ефективно працювати навіть у екстремальних умовах. Більш того, будучи захищеними від води відповідно до міжнародного стандарту IP, смартфони Sigma Mobile приваблюють сучасним дизайном та цілком доступною ціною.


Купити смартфон Sigma недорого


Для тих, хто хоче купити недорогий, але надійний Android-смартфон, Sigma Mobile стане справжнім відкриттям. Унікальною ця техніка робить захист від наслідків сильних ударів та падінь з висоти.

Щоб відрізнити броньований смартфон від простого надійного, необхідно перевірити гаджет на відповідність вимогам стандарту IP. З'ясувати, наскільки і від чого захищена конкретна модель, можна за двома цифрами, що стоять після абревіатури IP:


  • початкова цифра демонструє ступінь захищеності смартфона Sigma від фізичних впливів та потрапляння пилу;
  • наведене значення показує, наскільки пристрій водонепроникний.

Чим вищий показник, тим краще захищений телефон.

Окрім захисту від фізичного впливу, виробник може запропонувати ще низку переваг: захист від проникнення пилу всередину корпусу, від попадання вологи, від пошкоджень завдяки протиударному склу з інноваційною технологією загартування та автономність роботи до 7 днів без необхідності підзарядки завдяки потужному акумулятору. Деякі моделі можуть виконувати функцію павер-банку та заряджати інші необхідні пристрої.


Ціна на смартфон Sigma в інтернет-магазині


Смартфони надходять у продаж із функцією Dual-SIM, захищеною фото- та відеокамерою та вбудованим органайзером. Крім того, операційна система Android, під керуванням якої працюють усі пристрої Sigma Mobile, дозволяє встановити додаткові спеціалізовані програми.

Вартість смартфона залежить від багатьох факторів, і споживачі можуть вибирати смартфон, який відповідає саме їхнім потребам та бюджету.  Одним із основних факторів, що впливають на ціну, є характеристики та функціональність смартфона. Смартфони з більш потужними процесорами, більшим обсягом оперативної пам'яті, просунутими камерами та іншими визначними характеристиками, як правило, мають вищу ціну.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент моделей бренду Sigma Mobile від простих смартфонів із простим захистом до броньованих моделей, здатних працювати в найекстремальніших умовах.

Відгуки у категорії Смартфони Sigma


5/5 (35 чоловік)