Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Дитяча камера з друком Ч/Б фото F-11SD (Корівка) Чорно/Біла

Хіт
0
Модель: 00000045908
Дитячий фотоапарат з миттєвим Ч/Б друком F-11SD
Дитяча фотокамера у вигляді симпатичної корови - це один із найкращих подарунків на дитячий день народження, День захисту дітей, Різдво та Новий рік.

Фотоапарат може як фотографувати, так і друкувати. Передня і задня подвійні камери по 1.3MP пікселів мають високу чіткість.

Насичені та багатошарові зображення, більш чіткі фотографії та відео, роздільна здатність високої чіткості 4032PX, надчітке відео 1080P,

Дитина стане маленьким фотографом! Зафіксуйте гарне та щасливе дитинство. 2,4-дюймовий екран IPS для захисту очей вибраний для ефективного захисту дітей.

Матеріал камери безпечний, нетоксичний та нешкідливий, тому діти можуть веселитися, а батьки можуть бути спокійними.

Функція миттєвого друку - натисніть кнопку спуску затвора і ви зможете роздрукувати фотографії за кілька секунд, залучаючи дітей до нескінченних веселощів.

У той же час цю дитячу камеру можна також підключити до мобільного телефону. Мало того, зображення з мобільного телефону також можна надрукувати через програму. У додатку є креативні графіті.

Після того, як ви роздрукуєте чорно-біле зображення, ви можете розфарбувати графіті відповідно до зображення у додатку, щоб допомогти дітям розвинути своє мислення та практичні навички.

Крім того, ця камера друку також є хорошим помічником для запису вашого життя. Ви можете роздрукувати документи на своєму телефоні, налаштувати друк нотаток / штрих-кодів / QR-кодів, вбудовані 13 видів шаблонів друку нотаток та 21 вид шаблонів друку списків. Зробіть своє життя зручнішим.

Вбудовані 19 кумедних та креативних фоторамок, багаті фоторамки, що дозволяють дітям краще досліджувати навколишній світ та залишати більше прекрасних дитячих спогадів

Написати відгук

Капча
Схожі товари