Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Мобільний телефон Sigma Comfort 50 Grace Black, Червоний

0
Модель: 00000052779
Найголовніше завдання компанії Sigma mobile — піклуватися про користувачів, особливо тих, яким важко самим піклуватися про себе. Для комфортного й легкого користування кнопковими телефонами Sigma наділяла пристрої з лінійки Comfort 50 функціями, які можуть допомогти літнім людям та людям із вадами зору й слуху в різних ситуаціях. Новенький Comfort 50 Grace продовжує цю традицію, адже це перший бабусяфон із роз’ємом USB Type-C для підзарядки, а також боковими кнопками та оновленим меню.

Роз’єм USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір. Це особливо зручно для літніх людей, яким важче звикати до технологічних новинок, адже навчитися користуватися Type-C ще легше, ніж іншими кабелями.

Comfort 50 Grace приємно тримати в руках завдяки розміру та покриттю корпусу, він має два кольори на вибір (чорний і червоний) і великі клавіші. На лівій боковій грані пристрою розміщені кнопки регулювання гучності, а на правій окрема кнопка для ліхтарика. Бокові клавіші забезпечують швидкі дії, а яскравий ліхтарик допоможе знайти шлях та відшукати потрібні речі під час відключень електроенергії та вночі.

Comfort 50 Grace оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2.8” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.

Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ.

Телефонна книга Comfort 50 Grace дозволяє зберігати до 500 контактів у пам’яті пристрою та ще 300 на карті пам’яті. На кожний із контактів можна встановити номер, ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Крім того, на телефоні можна зберігати до 100 SMS-повідомлень.

Оновили меню Comfort 50 Grace, щоб ви могли переходити до різних пунктів кнопками від 1 до 9. У розділі “Органайзер” ви знайдете будильник із можливістю встановлення власної мелодії, календар, де можна створювати події, калькулятор та програму для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіоплеєр, камера, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.

Акумулятор ємністю 1700 мА*г дозволить вам користуватися Comfort 50 Grace до 10 днів. Ви з абсолютним комфортом зможете телефонувати абонентам різних операторів, слухати музику й читати книжки, не хвилюючись про те, що девайс надто швидко розряджається.

Як і будь-який телефон із лінійки Comfort 50 Grace має функцію екстреного виклику SOS. За активації функції девайс негайно надсилатиме SMS-повідомлення, а потім робитиме виклики на обрані вами екстрені контакти (всього їх може бути 5). Сирену та надсилання SMS, за бажанням, можна вимкнути в налаштуваннях.

Інші

Написати відгук

Капча
Схожі товари