Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Пускозарядний пристрій Baseus Super Energy Air Car Jump Starter 10000 mAh Black, Чорний

Хіт
0
Модель: 00000050868
Загальні характеристики
Колір Чорний Гарантія 14 днів Всі характеристики
Пусковий пристрій Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 – багатофункціональний гаджет для автолюбителів, у якому поєднано функції:
портативний пусковий пристрій для автомобіля,
Стартер Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 стане для вас чудовим помічником, коли потужності акумулятора не вистачатиме для запуску двигуна, а також допоможе реанімувати батарею телефону, що сів на ходу. У стильному корпусі, стилізованому під передню частину автомобіля, зосереджено 10000 мАч - цього достатньо для багаторазового запуску двигуна при акумуляторі, що сів. Наприклад, повністю заряджений акумулятор може до 40 разів запустити двигун автомобіля Toyota Crown Royal 3.0 без перезаряджання.
Запас енергії - у бустері Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 встановлена літій полімерна батарея ємністю 10000 мАг. Вона легша і менша за нікель-кадмієву батарею, не має ефекту пам\'яті і може кілька разів поспіль запускати двигун машини.
Роз\'єми - портативний пусковий пристрій Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 оснащений трьома роз\'ємами різного типу: вхідним та вихідним USB Type-C, вихідними USB та EC5. Вихідної сили струму USB Type-C і USB - портів в 2.4А достатньо для використання Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 як павербанк та реанімації батареї телефону, навушників, селфі-палиці та потужніших гаджетів таких, як планшет.
Пусковий пристрій - для використання бустера Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 як пусковий пристрій для екстреного запуску двигуна автомобіля треба вставити перехідник з комплекту у відповідний роз\'єм EC5 на портативній батареї. Потім підключити пускові затискачі (крокодили) до автомобільного акумулятора. Після стибілізації світлового індикатора на модулі пускових затискачів можна запускати двигун автомобіля. Після запуску двигуна, необхідно відразу ж відключити пусковий пристрій від акумулятора.
Індикація заряду - на лицьовій панелі пристрою зроблений круговий LED-індикатор для відображення запасу енергії, що залишився. Чверть кола відповідає 25% і менше. Це дозволить вам завжди точно визначати момент, коли портативну батарею час ставити на зарядку.
Портативний пусковий пристрій Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 має міцний корпус – виготовлений з високоякісних матеріалів та стійкий до подряпин. Він дуже практичний у використанні. Його зручно брати з собою в будь-яку поїздку, не переймаючись випадковим пошкодженням при транспортуванні.
Для безпеки, в стартер для автомобіля портативна батарея Baseus AIR Car Jump Starter Super Energy 3in1 вбудовано 5 рівнів інтелектуального захисту: від перезаряджання, перерозряджання, перегрівання, перегрівання, коротких замикань.
Ліхтарик - один із торців корпусу зроблений у вигляді фар автомобіля, які включаються після тривалого натискання на кнопку живлення. Світла достатньо, щоб підсвітити механізми, заховані під капотом. Вбудований яскравий ліхтарик працює у трьох режимах:
постійне свічення,
SOS-маячок,
стробоскоп.
Сумісність - джамп стартер для
Свойства
Колір Чорний
Гарантія 14 днів

Написати відгук

Капча
Схожі товари