Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Wi-Fi роутер TP-Link WR-840N

Є в наявності
0
Модель: 00000004709
699грн.
Купити в кредит
Призначення пристрою
Маршрутизатор TL-WR840N є комбінованим пристроєм для дротового/бездротового доступу, призначений спеціально для використання в малих і домашніх офісах. Маршрутизатор TL-WR840N забезпечує виняткові показники бездротової передачі даних, роблячи його ідеальним для потокового перегляду відео у форматі HD, а також для VoIP та онлайн-ігор. Кнопка WPS (Wi-Fi Protected Setup) забезпечує шифрування WPA2, що дозволяє захистити мережу від зовнішніх загроз.

Швидкість передачі до 300 Мбіт/с
TL-WR840N – це високошвидкісний пристрій, який підтримує стандарти зв\'язку IEEE 802.11b/g/n. Завдяки підтримці 802.11n, пристрій забезпечує бездротову передачу даних на швидкості до 300 Мбіт/с, що відповідає вимогам більшості домашніх мереж.

Технологія ССА – стабільний бездротовий сигнал
Технологія ССА (оцінка доступності каналу) дозволяє уникати конфліктування каналів передачі даних. Завдяки функції вибору та об\'єднання каналів продуктивність бездротового з\'єднання суттєво зростає.

Контроль пропускної спроможності за IP-адресою
Контроль пропускної спроможності за IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати обсяг пропускної спроможності, що виділяється кожному комп\'ютеру в мережі.

Просте налаштування
До пристрою додається компакт-диск із майстром швидкого налаштування, який дозволить крок за кроком налаштувати пристрій та мережу, а також забезпечити її захист.

Написати відгук

Капча
Схожі товари