Мова
Українська Русский

Щоденно з 09:00 до 19:00

м. Кривий Ріг

Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 HIT Red, Червоний

Є в наявності
0
Модель: 00000059792
604грн.
Купити в кредит
Вибір кольору
Загальні характеристики
Попередньо встановлена ОС Пропрієтарна Діагональ 1.77 Роздільна здатність 128х160 Оперативна пам'ять, ГБ 0,032 Вбудована пам'ять, ГБ 0,032 Кількість SIM-карт 2 Стандарти зв'язку 2G Процесор Spreadtrum SC6531E Основна камера, Мп 0.3 Акумулятор, mAh 1450 Всі характеристики
Маленький, та молоденький
Новий телефон Sigma mobile Comfort 50 HIT відноситься до класичних кнопкових телефонів. До честі виробника, потрібно сказати, що він дотримується традицій і забезпечує стабільну якість своєї продукції. Адже при тому що на ринку в основному продаються смартфони, кнопкові моделі для простого зв'язку залишаються досить затребуваними деякими категоріями людей. Наприклад, мова може йти про літніх людей, а також про тих працівників, хто боїться зіпсувати дорогий смартфон в процесі роботи.
Можливості та зв'язок
Якість зв'язку в телефоні Sigma mobile Comfort 50 HIT на високому рівні. Адже основне його завдання-зберегти для вас можливість зв'язатися з рідними і близькими в будь-якій обстановці. Всередині ховається досить потужний передавач, а запасу батареї вистачить на довгий термін. Адже у телефону рекордно низьке споживання. Також можна відзначити наявність всередині корпусу вбудованої радіо-антени, що дозволить слухати радіостанції без підключення гарнітури.
Кнопка виклику допомоги
Якщо телефон Sigma mobile Comfort 50 HIT призначений для літньої людини, то йому стане в нагоді функція SOS. Досить велика червона кнопка розташована на задній панелі, і при налаштуванні дозволяє зателефонувати і відправити SMS-повідомлення відразу на 5 контактів, яких ви можете позначити заздалегідь. Ця функція легко налаштовується в меню.
Кольоровий екран
Нехай екран у телефону Sigma mobile Comfort 50 HIT і невеликого розміру (всього 1,77 дюйма), але він відрізняється пристойною якістю картинки. Кольорове зображення добре читається, а добре підібрані шрифти і теми оформлення допоможуть орієнтуватися в телефонному меню навіть недосвідченому користувачеві.
Свойства
Попередньо встановлена ОС Пропрієтарна
Діагональ 1.77
Роздільна здатність 128х160
Оперативна пам'ять, ГБ 0,032
Вбудована пам'ять, ГБ 0,032
Кількість SIM-карт 2
Стандарти зв'язку 2G
Процесор Spreadtrum SC6531E
Основна камера, Мп 0.3
Акумулятор, mAh 1450

Написати відгук

Капча
Схожі товари